پیش نیازهای طرحی سایت

our services programming

برای طراحی وب سایت خود به نکات زیر با دقت توجه فرمایید تا در طراحی سایت با خواسته مد نظر شما سرعت و دقت بیشتری لحاظ شود.

ملزومات طراحی سایت

برای طراحی سایت یکسری نکات و موارد نیاز است که در اینجا به آنها می پردازیم.

 

1- هدف سایت:

هدف شما از ایجاد یک وب سایت چیست و روی چه موضوعی میخواهید تمرکز داشته باشید.

 

2- نوع محصولات و خدمات شما چیست؟

باید قبل از ایجاد سایت خدمات یا محصولات خود را مشخصی کنید و مهم تر از همه قرار است این محصولات به چه اشخاصی ارائه گردد. مقدار کالا ها در چه حجمی است و هر شخص چه میزانی از آن را می تواند سفارش دهد.

 

3- نام دامنه :

باید یک دامنه برای خود انتخاب کنید و نوع TLD آن نیز مشخص گردد. در صورت جستجو پیدا کردن از سمت مجموعه کوروش سئو هزینه 500 هزار تومان بابت پیشنهاد نام و دامنه از شما به صورت جدا گانه اخذ خواهد گردید.

 

4- هاست :

میزان و نوع هاست و منابع آن بسیار اهمیت دارد تا سایت شما به درستی فعالیت نماید و این مورد به صورت رایگان به شما مشاوره داده خواهد شد و در صورتی که از هاستینگ دیگری آن را تهیه نمایید مسئولیت نگهداری آن با شما خواهد بود.

 

5- قالب :

برای اجرای سایت باید یک قالب بسته به نیاز شما تهیه شود و مجموعه کوروش هاست تنها یک پیشنهاد دهنده خواهد بود و تایید قالب با شما خواهد بود و در صورت نیاز به تعویض آن قالب تمام هزینه ها بر عهده کارفرما می باشد. حتما دمو ها و مشخصات و امکانات قالب ها را با دقت مطالعه و مشاهده نمایید.

 

6- افزونه ها:

افزونه ها یا امکانات سایت مانند درگاه پرداخت، ورود به سایت با پیامک، امکان رزرو آنلاین و… هستند که باید از سایت های معتبر خریداری شوند. این موارد بسته به نیاز شما معرفی و خریداری خواهد شد.

 

7- دسته بندی های سایت:

تمام دسته بندی محصولات و خدمات باید به صورت تایپ شده و در یک فایل ورد یا اکسل به مجموعه کوروش هاست تسلیم گردد. در صورت ارسال به صورت فایل عکس یا برگه کاغذ معادل 100 هزار تومان بابت تبدیل به فایل نوشتاری از شما به صورت جداگانه دریافت خواهد گردید. تعداد 7 دسته بندی به صورت رایگان برای شما انجام می گردد و بیشتر از آن شامل هزینه است که در برگه توضیحات قرارداد آورده و محاسبه خواهد شد. در صورتی که تریب دسته بندی ها به اشتباه از سمت کارفرما ارسال گردد و یا درخواست تغییرات داشته باشد شامل هزینه جداگانه خواهد بود و در فاکتور جداگانه از کارفرما این مبلغ دریافت خواهد شد.

 

8- لوگو:

لوگو باید در چند سایز و با کیفیت بالا ارائه گردد. سایز های درخواستی بابت لوگو شما 512X512  /  1000X1000   /  1000X300   پیکسل است و عکس ها باید با فرمت PNG و در 2 حالت روشن و تیره برای ما ارسال گردد.

 

9-محصولات و خدمات:

نام محصولات همراه با عکس و متن و تایتل محصولات باید در یک فایل ورد و عکس های مرتبط به 5 کالای نمونه از سمت کارفرما به مجموعه کوروش هاست ارائه گردد. تعداد 5 محصول در سای های فروشگاهی بابت طراحی اولیه به صورت رایگان در سایت شما درج خواهد شد و بیشتر از آن شامل هزینه خواهد بود که با تفاهم طرفین و به صورت یک فاکتور جداگانه انجام میگردد. عکس ها باید حداقل در سایز 1000X1000 پیکسل باشد. تمامی عکس ها باید بکگراند سفید باشند. در صورت نیاز به عکاسی هزینه مجزا بابت ارسال عکاس صنعتی به مجموعه شما دریافت خواهد گردید. در صورت داشتن عکس های برش نخورده هزینه جداگانه ای بابت ویرایش آن از شما دریافت خواهد شد.

 

10- نماد اعتماد:

بابت دریافت نماد اعتماد بسته به اینکه چه قوانینی در آن پلتفرم وجود دارد متفاوت می باشد و مدارک در زمان درخواست نماد اعتماد به شما اعلام خواهد شد. هزینه دریافت نماد 2 بخش خواهد داشت یک هزینه ثابت که خود پلتفرم نماد اعتماد از شما بابت خدمات درافت خواهد نمود و یک هزینه کارهای آن است که مجموعه کوروش هاست به صورت جداگانه مبلغ 500 هزار تومان دریافت خواهد نمود.

 

11- درگاه بانکی:

درگاه بانکی شرایط بسیار متفاوتی دارند و با راهنمایی مجموعه کوروش سئو شما خود اقدام به دریافت آن خواهید نمود و کوروش هاست فقط برای شما تنظیمات را به صورت رایگان انجام خواد داد و در صورت نیاز به انجام این مهم از سمت یک شخص ثالث هزینه جداگانه و طبق تفاهم با یکی از پرسنل مجموعه کوروش هاست و پرداخت از سمت شما و دریافت مدارک انجام می گردد.

 

12- تبلیغات و سئو:

در صورت نیاز به تبلیغات و سئو وب سایت خود با بخش سئو سایت ما در وب سایت کوروش سئو مراجعه نموده و قرارداد و شرایط همکاری را مطالعه نمایید و لازم به ذکر است تمام سایت های ساخته شده در مجموعه کوروش هاست بر پایه سئو بوده ولی بابت سئو کامل تر نیاز به قرارداد جدید و پرداخت هزینه مجزا خواهد بود.

 

موارد متفرقه:

 

  • ارائه متن قوانین سایت شما در صورت نیاز به نماد اعتماد ( اینماد )
  • متن درباره ما برای درج در سایت شما
  • شماره های تماس و آدرس دفتر مرکزی شما

امنیت وب سایت

امنیت یک موضوع نسبی است و هیچ موقع نمی توان گفت که امنیت یک سایت به صورت صد در صد انجام گردیده و رعایت شده. امنیت سایت شما یکی از مهم ترین بخش های آن است و پیشنهاد میکنیم مطلبی که در این باره نوشته ایم را مطالعه فرمایید. بخش امنیت یک بخش مجزا از طراحی و سئو وب سایت می باشد و یک قراداد جداگانه و هزینه مجزا از آن خواهد داشت.

سئو و بهینه سازی

برای سئو و بهینه سازی سایت نیاز هست که حتماً یک اکانت جیمیل اختصاص وب سایت یا فروشگاه و … ایجاد شود و یوزر و پسورد اعلام گردد .

قرارداد کوروش هاست

برای شروع فعالیت نیاز دارید تا قرارداد کوروش هاست را پرینت گرفته و امضاء نمایید.

از دستکاری و ویرایش قرارداد بدون اطلاع مدیر کوروش هاست خودداری نمایید ، در صورت مشاهده قرارداد هیچ اعتبار قانونی نخواهد داشت و بیعانه شما عودت داده نخواهد شد.

our services programming

برای طراحی وب سایت خود به نکات زیر با دقت توجه فرمایید تا در طراحی سایت با خواسته مد نظر شما سرعت و دقت بیشتری لحاظ شود.